logo hostel logo fwg
Honorujemy Bon Turystyczny

RATUSZ B&B w Gdańsku - Oliwie to wspaniałe miejsce dla osób poszukujących kameralnego i klimatycznego pensjonatu Bed& Breakfast - w dobrej lokalizacji w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej i pełnej uroku dzielnicy, tuż obok Parku Oliwskiego.

Oferujemy Państwu 9 nowocześnie zaaranżowanych pokoi dwuosobowych z łazienkami (możliwość wynajmu pokoju dla 1, 2 lub 3 osób) w zrewitalizowanej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku.

Do dyspozycji naszych Gości jest w pełni wyposażona jadalnia i przeszklona weranda z widokiem na piękną Oliwę. Na pyszne śniadania skomponowane z lokalnych, sezonowych produktów zapraszamy od godziny 7.30 do Bistro Jak Się Masz?

Dużym ułatwieniem dla naszych Gości jest dostęp do całego obiektu za pomocą kodów, które wysyłamy, wraz z instrukcją, na wskazany numer telefonu komórkowego.

Liczymy, że ta szeroka oferta zadowoli Państwa zarówno podczas wyjazdu służbowego czy szkoleniowego, jak i wypoczynkowego.

Pokoje

Oferujemy Państwu 9 nowocześnie zaaranżowanych, przestronnych i przytulnych pokoi 2 osobowych z łazienkami, z możliwością wykorzystania jako pokój 1 osobowy lub 2 osobowy z dostawką dla 3 osób. Do dyspozycji naszych gości jest także w pełni wyposażona jadalnia i przeszklona weranda z widokiem na piękną Oliwę.

Restauracja Tu Można Marzyć

Restauracja

W budynku Oliwskiego Ratusza Kultury, w którym się mieścimy, działa również restauracja Tu Można Marzyć, słynąca z wybornej, nowoczesnej kuchni i deserów.

Każdy znajdzie coś dla siebie w menu, zarówno słodkim, jak i słonym. W tygodniu, w godzinach 12:00-16:00 serwowany jest lunch w bardzo atrakcyjnej cenie.

A ponadto dla gości hotelowych w dniach pobytu rabat w restauracji wynosi 10%.

Kultura w Ratuszu

Oliwski Ratusz Kultury jest przestrzenią, w której swoje miejsce odnajdzie każdy zainteresowany sztukami plastycznymi, muzyką, teatrem, filmem, literaturą oraz smacznym i zdrowym jedzeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualna ofertą kulturalną.

Konferencje

W Oliwskim Ratuszu Kultury znajdują się przyjazne przestrzenie, przystosowane do organizacji różnorodnych przedsięwzięć: spotkań firmowych, warsztatowych, szkoleń, konferencji, wydarzeń kulturalnych.

Okolica